KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688064
nr 1468 8064
Bo Högnäs
(1919-1991), Ã…land
Oljemålning, Skärgård med hus. Signerad, daterad -90. Olja på duk, 60x74 cm, yttermått inklusive ram: 67x81 cm
Bo Högnäs, bildkonstnär född 1919, död 1991.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:09:08
300 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr