KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14688064

nr 1468 8064

Bo Högnäs

(1919-1991), Ã…land

Oljemålning, Skärgård med hus. Signerad, daterad -90. Olja på duk, 60x74 cm, yttermått inklusive ram: 67x81 cm

Bo Högnäs, bildkonstnär född 1919, död 1991.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 19:09:08

Bo Högnäs

Läs mer om Bo Högnäs